Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Zdalne sterowanie ogrzewaniem

Typowe głowice grzejnikowe pozwalają na kontrolowanie temperatury tylko ograniczonym zakresie. Ich największą wadą jest mała precyzja oraz wolna reakcja (pełne otwarcie zamkniętego zaworu może trwać nawet 25 minut). Oferowane w ramach zestawów Smart868  głowice elektroniczne pozbawione są tych wad a dodatkowo można automatycznie obniżać temperaturę automatycznie w czasie gdy jesteśmy po za domem lub późno w nocy dzięki czemu zmniejszamy koszty ogrzewania.  
Automatyczne zamykanie rolet i obniżanie temperatury o kilka stopni na czas gdy jesteśmy po za domem lub późno w nocy  pozwala na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie nawet o 20-30%. To nawet 1000 zł oszczędności rocznie w przypadku typowego domu jednorodzinnego.

Zobacz na filmie jak zamontować głowicę elektroniczną i dokonać jej połączenia radiowego z centralką:

Informacje o zużyciu energii, odczytach temperatury lub wilgotności można gromadzić i udostępniać w postaci danych lub wykresów w serwisie thingspeak.com

Na prezentowanym wykresie w czasie rzeczywistym pokazane są zmiany temperatury w jednym z pomieszczeń którego ogrzewanie jest kontrolowane przez system Smart 868:

Zobacz taże

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym

Nasz infolinia

 

 

Przewiń
RSS

Udostępnij

Zdalne sterowanie ogrzewaniem - Inteligentny dom

smart868.pl/index.php/sterowanie-ogrzewaniem/


Close