Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Zestaw do ogrzewania elektrycznego i podłogowego

Prezentowany zestaw startowy ma dwa główne zastosowania.:

  1. Nadaje się do sterowania ogrzewaniem w domu letniskowym ponieważ możesz zdalnie kontrolować temperaturę i decydować o pracy grzejników elektrycznych, ogrzewania podłogowego oraz bojlera elektrycznego. Dzięki temu gdy, dom nie jest użytkowany możesz w sezonie jesienno-zimowym utrzymywać temperaturę przeciwzamrożeniową na poziomie 5-7 stopni. Przed wyjazdem do domu letniskowego wystarczy tylko z odpowiednim wyprzedzeniem ustawić wyższą temperaturę aby już w chwili przyjazdu cieszyć się komfortem niezależnie od temperatury na zewnątrz i pory roku.
  2. Jest podstawą do budowy sterowania ogrzewaniem podłogowym i grzejnikowym w klasycznych instalacjach CO w domach, budynkach i mieszkaniach.

Dostęp do ustawień i komunikatów realizowany jest za pomocą programu zainstalowanego na Twoim smartphonie (Android lub iOS). Możesz skorzystać także z przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu (komputer stacjonarny, laptop, tablet itp.).
Sercem systemu jest mini centralka z oprogramowaniem Mios w wersji UI7 podłączona do internetu za pomoca kabla lub WIFI (dowolne łącze przewodowe, gsm, LTE itp), która łączy się radiowo i zarządza urządzeniami w swoim otoczeniu.

To co najważniejsze

  • instalacja bez montażu kabli,
  • łatwe i szybkie uruchomienie za pomocą przeglądarki internetowej,
  • zdalne sterowanie włącz/wyłącz grzejnikami elektrycznymi lub ogrzewaniem podłogowym, podgrzewaczem wody itp.
  • automatyczne ustawienia temperatur w zależności od pory dnia i dnia tygodnia,
  • przesyłanie komunikatów i ostrzeżeń,
  • możliwość uruchomienia systemu alarmowego (czujnik ruchu i światła w zestawie),
  • możliwość rozbudowy o kolejne urządzenia, pozwalające na sterowanie oświetleniem, bramą, oraz podłączenie czujników ruchu, zalania, dymu a także kamer monitoringu, zapewnia protokół z-wave 868MHz.

Zestaw startowy zawiera centralkę w wersji UI7 , dwa przekaźniki radiowe do grzejników elektrycznych lub napędów zaworów podłogówki (NC 230V) oraz bezprzewodowy czujnik 3w1 (temperatura, oświetlenie, czujnik ruchu).

 

Możliwość sterowania oświetleniem oraz roletami pozwala na symulowanie obecności domowników co zmniejsza ryzyko włamań. Dodatkowo możesz system rozbudować o c prosty system monitoringu który pozwala Ci na zdalną obserwację domu i jego okolicy.

Więcej na temat sterowania sterowania ogrzewaniem podłogowym.

Sterowanie ogrzewaniem podłogowym

Nasz infolinia

Przewiń
RSS

Udostępnij

Zestaw do ogrzewania elektrycznego i podłogowego - Inteligentny dom

smart868.pl/index.php/zestaw-startowy-d0-ogrzewania-elektrycznego/


Close