Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Zestaw startowy do instalacji C.O.

Prezentowany zestaw startowy przeznaczony jest dla osób, które chcą rozpocząć  budowę układu automatyki domowej od elementów odpowiedzialnych za ogrzewanie. Stosowany jest z powodzeniem w domach, mieszkaniach, biurach oraz pensjonatach gdzie łączna ilość sterowanych urządzeń może dochodzić do siedemdziesięciu.

Smart 868 to bezprzewodowy system zdalnego sterowania, którego głównym zadaniem jest zapewnienie kontroli Twojego domu – niezależnie od miejsca gdzie się znajdujesz. Dostęp do ustawień i komunikatów realizowany jest za pomocą programu zainstalowanego na Twoim smartphonie (Android lub iOS). Możesz skorzystać także z przeglądarki internetowej na dowolnym urządzeniu (komputer stacjonarny, laptop, tablet itp.).
Sercem systemu jest mini centralka z oprogramowaniem Mios podłączona do internetu (dowolne łącze przewodowe, gsm, LTE itp), która łączy się radiowo i zarządza urządzeniami w swoim otoczeniu.

To co najważniejsze

  • instalacja bez montażu kabli,
  • łatwe i szybkie uruchomienie za pomocą przeglądarki internetowej,
  • zdalna nastawa temperatur dla poszczególnych grzejników lub pomieszczeń, niezależnie gdzie jesteś,
  • automatyczne ustawienia temperatur w zależności od pory dnia i dnia tygodnia,
  • przesyłanie komunikatów i ostrzeżeń,
  • możliwość rozbudowy o kolejne urządzenia, pozwalające na sterowanie oświetleniem, bramą, oraz podłączenie czujników ruchu, zalania, dymu a także kamer monitoringu, zapewnia protokół z-wave 868MHz.

Zestaw startowy zawiera centralkę oraz 4 radiowe głowice grzejnikowe wraz z osprzętem montażowym.

Zobacz jak sterować ogrzewaniem podłogowym

Nasz infolinia

 

Wydatki na ogrzewanie mają największy wpływ na koszty utrzymania domu lub mieszkania. Dlatego kontrola temperatury z możliwością jej czasowego obniżania gdy pomieszczenia nie są wykorzystywane daje widoczne oszczędności. Obniżenie temperatury o każdy 1 stopień to wydatki na ogrzewanie mniejsze o 5-6%.

 

Przewiń
RSS

Udostępnij

Zestaw startowy do instalacji C.O. - Inteligentny dom

smart868.pl/index.php/zestaw-startowy-do-instalacji-co/


Close